جدیدترین مدل های ویلچر ایستاده در بازار

آیا میدانید ویلچر برقی ایستا چیست؟ ویلچر برقی ایستا چه قابلیت هایی دارد؟ انواع آن کدام است؟ قیمت آن در بازار چند است؟

جدیدترین مدل های ویلچر ایستاده در بازار

ویلچر ایستا levo تمام برقی..

ویلچر ایستا یکی از انواع ویلچر است که با طراحی خاص به شخص توانخواه امکان این را میدهد که روی پای خود بایستد. هرچند ایستادن دوباره روی پا رویای یک فرد معلول است اما ویلچر ایستا این رویا را برای شما به حقیقت تبدیل خواهد کرد. به طور مثال اگر شخص توانخواه بخواهد از یخچال یا قفسه چیزی را بردارد به راحتی ویلچر را به صورت ایستا در می آورد و بدون نیاز به شخص دیگری کار شخصی خود را انجام میدهد.

ویلچرهای ایستا کلا به سه دسته تقسیم میشوند:

  1. ویلچر ایستا دستی یا مکانیکی
  2. ویلچر ایستا تمام برقی
  3. ویلچر ایستا نیمه برقی

جدیدترین مدل ویلچر ایستا تمام برقی ویلچر ایستا لوو ساخت کشور سوئیس میباشد. این ویلچر با طراحی و قابلیت های منحصر به فرد توانسته به یک ویلچر هوشمند تبدیل شود.

تنها با فشردن یک دکمه میتوانید ویلچر را به صورت ایستاده در آوردید و حتی در بعضی موارد به صورت تخت در می آید.

نکاتی در مورد استفاده از ویلچر ایستا

ویلچر ایستا برقی هوشمندPermobil1

با توجه به توان حرکتی فرد مصرف کننده ویلچر خود را انتخاب کنید به طور مثال اگر فرد در دستان خود توان کافی داشته باشد ویلچر ایستا دستی بهترین گزینه است ولی اگر فرد توان کافی در دستان خود نداشته باشد ویلچر ایستا برقی گزینه مناسبی میباشد.

برای استفاده از ویلچر ایستا باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

زمانی که کاربر میخواهد ویلچر را به صورت ایستا در آورد باید اول کمربند ها زانو بند را ببندد تا ایمنی فرد رعایت شود و از سقوط فرد جلوگیری شود. در بعضی مدل ها حتی کمربند در قسمت فوقانی مانند جلیقه وجود دارد با توجه به نوع معلولیت و توان فرد کمربند ها تغییر میکند.

ویلچر های ایستا ایرانی

ویلچر ایستاده برقی

ایران در زمینه تولید ویلچر به پیشرفت های زیادی رسیده است. ویلچر ایستا ایرانی یکی از انواع ویلچر ایرانی است که با طراحی و الگو برداری از نمونه خارجی توانسته جایگاه خوبی پیدا کند.

یکی از مدل های پرطرفدار ویلچر ایستا هیار مکانیک کوشا است که یک ویلچر ایرانی نیمه برقی است، به این صورت که فرد مصرف کننده برای حرکت دادن رو به جلو با دستان خود آن را هدایت میکند اما برای ایستاده کردن ویلچر با فشردن یک دکمه جک ها باز میشوند و ویلچر به صورت ایستاده در می آید.

قیمت فروش عمده ویلچر برقی ایستا در بازار

ویلچر ایستا Levo مکانیکی..

برای استعلام قیمت نهایی فروش ویلچر کافیست با ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما شما را این امر یاری می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما