فروش بالابر بیمار هیدرولیک ارزان

بالابر بیمار وسیله ای است که با استفاده از آن به راحتی میتوانید بیماران را جا به جا کنید. بالابر هیدرولیکی با استفاده از نیروی برق و کنترل کار میکند.

انواع مدل های جدید بالابر بیمار

بالابر بیمار گولدمن

بالابر بیمار مدل های مختلفی دارد.

  • بالابر دستی
  • بالابر برقی

بالابر بیمار دستی با استفاده از نیروی دست و توسط اهرم کار میکند و نیروی زیادی میخواهد تا بیماران را جا به جا کند.

بالابر بیمار برقی هیدرولیکی با استفاده از نیروی برق و کنترل مخصوص کار میکند و تنها با فشردن یک دکمه میتوانید بیماران را جا به جا کنید.

مزیت استفاده از بالابر بیمار تمام برقی

بالابر بیمار فراتک L160 و L180 (14)

بالابر بیمار تمام برقی مزیت های زیادی دارد از مزیت های آن میتوان به راحتی استفاده از آن اشاره کرد.

بالابر بیمار هیدرولیکی یا تمام برقی یک کنترل یا ریموت دارد که با آن میتوانید به راحتی بیمار را جا به جا کنید.

جلیقه بالابر بیمار

بالابر بیمار

یکی از قطعات مهم دیگربالابرها بعد از جک بالابر, جلیقه بالابر هست .
جلیقه ها چند نمونه هستند از جمله جلیقه ایستا , جلیقه عمومی, جلیقه سرویس بهداشتی .

جلیقه ای ایستا همانطور که از اسمشان مشخص هست توانخواه و یا بیمار را در حالت ایستا جابجا میکند میتوانید از این جلیقه برای ورزش های توصیه شده استفاده کنید . جلیقه سرویس بهداشتی هم برای سرویس و حمام استفاده میشود. این نوع جلیقه را به عنوان جلیقه عمومی هم روی بالابرها گذاشته میشود .

اگر شما بخواهید جلیقه های خاصی را داشته باشید مثل جلیقه ایستا باید هزینه جدا پرداخت کنید و یا در همان موقع ثبت سفارش بالابر را با جلیقه ایستا سفارش بدهید. یکی دیگر از دغدغه های اطرافیان توانخواهان پوشاندن جلیقه به توانخواه هست که یکی از کارهای به نظر سخت هست اما در واقع اصلا به این صورت نیست شما میتوانید با پهلو به پهلو کردن توانخواه و یا سالمند جلیقه را به زیر برده و کمربندهای ان را متصل کنید .

نمایندگی های فروش بالابر بیمار

نمایندگی فروش بالابر بیمار

اینک شما میتوانید با داشتن این محصول (بالابر بیمار) خود را از سختی های حمل بیمار یا سالمند خود رها کنید و دیگر مورد رنج و ازار قرار نگیرید.
نمایندگی های بالابر بیمار در سطح کشور متعدد وجود دارد.
هرنمایندگی برای یک برند هست که محصولات خاص خود را فروشش را انجام میدهند.

مجموعه برسو با تخصصی که در زمینه فروش بالابر بیمار دارد سعی بر این داشته که از انواع بالابرهای موجود در بازار ایران و جهان را برای شما خریداران و توانخواهان موجود داشته و ارائه دهد. برای تهیه این محصولات شما میتوانید با کارشناسان فروش ما ارتباط گرفته و بعد از مشاوره قبل از خرید یک خرید مطمعن و اگاه را داشته باشید .

بالابر چندمنظوره

بالابر بیمار چند منظوره

یکی از تولیدات جالب و کارامد متخصصان و طراحان داخلی ما طراحی و تولید بالابر چندمنظوره میباشد.
بالابری که دیگر سختی نصب جلیقه را ندارد نیازی به تن کردن جلیقه ندارد توانخواه یا سالمند را به صورت نشسته میتواند جابه جا کند البته این بالابر برای سرویس بهداشتی و حمام بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.

شرکتی که در ایران تولید این محصول را انجام میدهد شرکت همیار مکانیک کوشا میباشد. شما با خرید این محصول از مجموعه برسو میتوانید یک سال ضمانت بی قید و شرط و 5 سال خدمات پس از فروش را همراه با محصول دریافت کنید.

در اکثر مواقع این سوال پیش می اید که چگونه مطمعن شویم این محصول برای ما کارامد هست یا نه ؟
یا یکی دیگر از دغدغه ها خرید محصول میباشد که بعد از خرید در صوت کارامد نبودن باید محصول را بلا استفاده در منزل نگهداری کنیم در این صورت باید خدمتتون عرض کنم که شما میتوانید 3 تا 4 روز بعد از خرید در صورت کارامد نبودن محصول ان را به کارخانه عودت دهید.

این خبر خیلی خوشحال کننده خواهد بود زیرا که این یک اطمینان خاطر به مشتری که قصد تهیه محصول را دارد میدهد. همه تلاش مجموعه برسو برای شما توانخواهان و سالمندان عزیز خرید دستگاهی که بتوانید از ان به بهترین شکل ممکن استفاده کنید تهیه کنید .

معمولا بعضی از مشتریان بعد از خرید حس خوبی ندارند چون دستگاه و یا محصولی که خرید کرده اند و هزینه ایی نسبتا سنگینی را بابت ان متحمل شده اند نباید بدون استفاده باشد کارشناسان ما محصولی را به شما پیشنهاد میدهند که دقیقا متناسب با شرایط جسمانی توانخواه باشد .

خرید بالابر بیمار

خرید و فروش اینترنتی

در هنگام خرید بالابر بیمار به چند نکته باید توجه داشته باشید برای مثال قدرت جک بالابر میباشد اگر در تصاویر دقت کنید خواهید دید که تمام وزن بیمار یا سالمند رو جک بالابر باید تحمل کند به همین خاطر این یکی از مهمترین قطعات بالابر میباشد. این بالابرها با جک

  • 6000 نیوتن با تحمل وزن تا 120 کیلوگرم
  • 8000نیوتن با تحمل وزن تا 140 تا150 کیلوگرم
  • 10000نیوتن با تحمل وزن تا 200کیلوگرم

در بازار موجود هستند. البته در اینجا لازم به ذکر هست که بگوییم این اعداد شاید در بعضی بالابرها دقیق درست نباشد که در آینده و مقاله های بعدی منتظر باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما