قیمت روز ویلچر برقی ایستا ایرانی

آیا میدانید ویلچر ایستا چیست؟ مدل های ایرانی آن کدام است؟ قیمت ویلچر ایستا چند است؟ ویلچر برقی ایستا چه قابلیت هایی دارد؟
فروش ویلچر برقی ایستا با بهترین کیفیت را از ما بخواهید. با افتخار آماده عرضه بهترین نوع های ویلچر می باشیم که شما می توانید به صورت عمده و خرده در تمام شهر های ایران خریداری نمایید.

فروشنده بهترین ویلچر برقی ایستا

ویلچر ایستا levo تمام برقی..

فروش ویلچر برقی ایستا با بهترین کیفیت را از ما بخواهید. با افتخار آماده عرضه بهترین نوع های ویلچر می باشیم که شما می توانید به صورت عمده و خرده در تمام شهر های ایران خریداری نمایید.
فروش ویلچر برقی ایستا در سایت ما به صورت کاملا مستقیم و بدون واسطه می باشد. که این باعث می شود شما ویلچر اصل و با کیفیت را با قیمت واقعی آن خریداری نمایید و متحمل هزینه های ناشی از حضور دلالان در پروسه خرید و فروش نگردید.

آشنایی با ویلچرهای برقی هوشمند

ویلچر برقی اتوماتیک هوشمند (25)

ویلچرهای برقی دارای انواع مختلفی می باشند که می توان آنها را به روش‌های مختلف تقسیم و دسته بندی کرد.
اما اگر بخواهیم آنها را به صورت کلی و به روش معمول دسته بندی کنیم می توانیم آنها را به صورت زیر نام ببرید

  • ویلچر برقی مبله
  • ویلچر برقی تاشو
  • ویلچر برقی ایستا
  • ویلچر برقی تخت شو
  • ویلچر برقی مسافرتی
  • ویلچر برقی هوشمند

در هر کدام از دسته بندی های فوق مدلهای مختلفی تولید می شوند و در هر کدام از این مدل ها نیز کشورهای مختلفی تولید و طراحی کننده انواع مدل ها می باشند.

مزایا و کاربردهای ویلچرهای ایستا

ویلچر ایستا برقی هوشمندPermobil1

ویژگی ویلچر ایستا نوعی ویلچری است که باعث می شود فرد بتواند از دستان خودش هم برای حرکت کمک بخواهد و از دستان خودش کار بکشد و آنها را در حالت رکود قرار ندهد. نمونه های زیادی از ویلچر ایستا در بازار موجود است ویلچری که حرکت رو به جلوی آن دستی باشد و مدل حالت ایستاده ی آن برقی باشد را به آن ویلچر ایستای نیمه برقی می گویند.

ویلچر ایستای نیمه برقی ساخت سوئیس می باشد و دارای تنوع بالایی است چون این کمپانی در ساخت این ویلچر تخصص دارد کمپانی ایستا برای این نوع ویلچر سرمایه گذاری زیادی کرده است و حتی لوگوی خودش را بر اساس یک نوع ویلچر طراحی کرده است و اما یک نوع دیگر ویلچر ایستای کاملا برقی می باشد که حرکت به جلو و کاملا ایستادن آن برقی می باشد.

از این ویلچر موجودی آن به ندرت در انبار وجود دارد. این نوع ویلچر دارای برقی تاشو، بدنه ی استیل، و ریموت کنترل آن، میزان سرعت قابل تنظیم، سرعت به جلو ۸ و به عقب ۴ کیلومتر، زمان شارژ ۹ ساعت، ارتفاع تکیه گاه سر قابل تنظیم و دارای تاییدیه های بین المللی می باشد و نسبت به ویلچر های ساده کارایی زیاد تری دارد وشخص از استفاده از آن بسیتر راحت تر و آسان تر می باشد  که در بین عموم مردم از محبوبیت بیشتری نیز برخوردار است و چرخ خای نیز دارد که از واژگونی آن جلوگیری می کند و می توان ارتفاع آن را تنظیم کرد و چرخ های جلو و عقب آن تاشو می باشند که برای حمل و نقل نیز مناسب هستند.

فروشنده بهترین ویلچر برقی ایستا

ویلچر برقی اتوماتیک هوشمند (9)

شرکت های زیادی هستند که ساخت این ویلچر ها را بر عهده می گیرند و در نقطه به نقطه ی ایران به عرضه می رسانند و فروشندگان آن ها را خریداری کرده و به بازار می رسانند و قیمت و مدل آن بسته به کیفیت و نوع آن می باشد اما مدل های برقی و تمام اتوماتیک آن نسبت به سایر مدل های آن گران تر هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما