مرکز فروش عمده انواع ویلچر ایرانی

ویلچر آلومینیومی چه تفاوتی با ویلچر  کربنی دارد؟ قیمت ویلچر برقی ارزان چقدر است و انواع ان کدام مدل ها و ساخت کدام کشور می باشند؟ ویلچر برقی های چند قیمت هستند؟

مقایسه ویلچر آلومینیومی و کربنی

ویلچر کربنی، سبک فعال و اکتیو خارجی...

امروزه در دنیا افراد توانخواه دیگر داشتن ویلچر یک امر مهم محسوب نمی شود بلکه کیفیت و هرچه بهتر بودن آن است که بسیار حائز اهمیت قرار گرفته.

ویلچر کربنی ویلچری است که در ساخت بدنه آن از آلیاژ کربن استفاده شده است به نحوی که بسیار سبک است و مقاومت آن در برابر وزنش چندین برابر سایر آلیاژها می باشد.
در بین انواع ویلچرها آنهایی که سبک تر باشند قابلیت تا شوندگی بیشتری داشته باشند بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند به همین علت انواع ویلچر مسافرتی مورد توجه ویژه قرار گرفته اند.
ویلچر سبک یک امتیاز برتر و ویژه نسبت به سایر ویلچرها دارد که آن هم وزنش است. این ویلچرها که عمدتا به عنوان ویلچر مسافرتی نیز شناخته می شوند از فروش بالاتری نیر برخوردارند.
ویلچرهای سبک به دو دسته ویلچر برقی که عمدتا ویلچر برقی مسافرتی هستند و ویلچر دستی که عمدتا ویلچر آلومینیومی (در مدل های حرفه ای تر کربنی و آلیاژها خاص دیگه ای) هستند دسته می شوند.

گران ترین انواع ویلچر های برقی در بازار

ویلچر برقی اتوماتیک هوشمند (24)

ویلچر برقی یکی از وسیله هایست که می تواند حرکت را برای بیماران معلول یا ناتوان تسهیل بخشد. یک ویلچر برقی زحمت شما را برای هل دادن ویلچر به صورت فیزیکی کم تر می کند. قطعا ویلچر برقی با تکنولوژی الکتریکی یعنی با موتور کار کرده و توسط نوک انگشت ها کنترل می شود. یکی از دغدغه های اصلی افراد قیمت این ویلچرهاست زیرا همیشه گران قیمت هستند.

ویژگی های کاربردی ویلچر شارژی برقی

ویلچر برقی اتوماتیک هوشمند (17)

ویلچر برقی مسافرتی در اشکال و گونه های مختلفی در دنیا ساخته شده است که در ایران تعداد محدودی از آن وجود دارد اما یکی از بهترین های آن با نام ویلچر برقی اسمارت چیر آمریکا وارد ایران شده و در لیست محصولات شرکت برسو (Bersoo) قرار گرفت.
برنده های چینی و ایرانی آن نیز وجود دارد که البته گاها با نوسان موجودی در برخی از برند ها و مدل ها مواجه می شویم که در صدد هستیم آن را به حداقل برسانیم.
یک ویلچر برقی مسافرتی باید چند فاکتور مهم را داشته باشد که شامل این موارد می شود:

  • وزن سبک
  • قابلیت تاشوندگی بالا
  • موتورهای سبک اما قوی (براشلس)
  • باطری سبک و قوی (لیتیوم)

اینها از موارد اصلی یک ویلچر برقی مسافرتی به شمار می رود.

مرکز فروش عمده انواع ویلچر ایرانی

فروشگاه ویلچر (3)

برای خرید مستقیم ویلچر به قیمت تولیدی با مجموعه ما در ارتباط باشید. مجموعه ما بهترین و معتبرترین نمایندگی ها را در سراسر کشور دارد که به شما کمک میکنند راحت ترین انتخاب را داشته باشید فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما