بالابر بیمار دست دوم اصفهان دیوار

درسایت دیوار محصولات دست دوم زیادی با برند های مختلف عرضه می شود و یکی از این محصولات بالابر بیمار اصفهان می باشد. در اینجا این بالابر ها دارای مدل های مختلف می باشند و قیمت آنها هم متفاوت می باشد و خرید آن برای بیمارانی که در بلند شدن و جابجایی محدودیت حرکت دارند استفاده می شود. در هر جایی که نیاز باشد مانند بیمارستان، خانه ی سالمندان و یا در خانه می توان نصب کرد.

به طور کلی این وسیله برای حمل وسایل سنگین می باشد و طوری طراحی شده اند که بتوانند وسایل را تا ارتفاع بالا ببرند. از مزایای این محصول جلوگیری از خطر سقوط بیمار از دست پرستار می باشد و در انواع مختلف پرتابلو سقفی و دیواری برای راحتی بیماران وجود دارد.

بالابر بیمار دست دوم اصفهان دیوار

بالابر بیمار دست دوم اصفهان

مراکز زیادی هستند که بالابر بیمار اصفهان را به صورت دست دوم می فروشند و می توان با تحقیقات این مراکز را پیدا کرده و محصول مورد نیاز را خریداری کرد. برخلاف تصور بعضی ها این جنس دسته دوم تفاوت چندانی با نو آن ندارد و از کارایی خوبی برخوردار است. انواع بالابر بیمار دستی و برقی با کیفیتی بالا برای سالمندان و بیماران در دسترس است.

 بالابر بیمار دست دوم دیوار

برای انتقال بیمار به صورت امن و راحت و با امنیت کامل می توانیم از بالابر بیمار استفاده کنیم و افرادی که توانایی خرید نوی این محصول را ندارند می توانند در دیوار دسته دوم آن را تهیه کنند. این وسیله توانایی جابجایی بیمار را در حمام، توالت، خودرو و غیره را دارا می باشد و به بیماران دارای قطع عضو و ضایعه نخایی و جانباز این امکان را می دهد تا در محیط های مختلف راحت تر جابجا شوند.

 بالابر بیمار دست دوم دیوار

بالابر بیمار دست دوم دیوار تهران، استان تهران

مزیت سایت دیوار تهران این است که بالابر بیمار دسته دومی که عرضه می شود دارای کیفیت خوبی است و با جنس نو تفاوت چندانی ندارد و مشتریانی که در استان تهران زندگی می کنند با مراجعه به این سایت می توانند بر اساس نیاز خود بالابر بیمار مورد نظر را انتخاب کنند.

قیمت بالابر بیمار دست دوم

انواع بالابر بیمار را با قیمت ارزان و برند های مختلف را می توان به صورت دسته دوم از مراکز فروش آن تهیه کرد که مناسب وزن های سبک و سنگین همراه با جلیقه های مختلف از جمله جلیقه استاندارد، جلیقه ایستا، جلیقه تعویض پوشک می باشد.

بالابر بیمار دست دوم

ازبالابربیمار برای جابه جا کردن بیمارانی استفاده می شود که به دلیل کهولت سن، معلولیت جسمی ویا بر اثر تصادف توان حرکتی خود را از دست داده و یا به سختی حرکت می کنند. می توان دسته دوم آن را به دلیل هزینه پایین تر خریداری کرد. در انواع مختلف می باشد و کاربرد آنها نیز متفاوت است بعضی ها برای انتقال و تغییر موقعیت و وضعیت قشرهای کم توان و سالمند طراحی شده تا به راحتی در سطوح مختلف نظیر سرویس بهداشتی، حمام، تخت، خودرو، زمین و موارد مشابه دیگر جابجا شوند.

بالابر بیمار دست دوم

خرید بالابر بیمار دست دوم

در هنگام خرید بالابر بیمار به صورت حضوری و یا به صورت غیر حضوری باید به اجزای مختلف آن توجه کرد. در قسمت پایه بالابر های زمینی پدال هایی وجود دارد که به کمک آنها پایه باز شده و صندلی و ویلچر بین دستگاه قرار می گیرد. مقدار باز و بسته شدن پایه ها در انواع بالابر متفاوت است. جابجایی آن به وسیله چرخ ها صورت می گیرد که زیر پایه است و تفاوت این چرخ ها در جنس رینگ، نوع اتصال به دستگاه، جنس بدنه و دوگانه یا تکی بودن آن است. ما بیشتر از سطوح سرامیکی یا فرش استفاده می کنیم بنابراین این دستگاه باید متناسب با این سطوح باشد البته باید بدانیم چرخ های دو قلو روی فرش راحت تر حرکت می کنند.

برای اینکه دستگاه زیر تخت  به راحتی حرکت کند چرخ جلو را کوچک تر از چرخ های عقب می سازند و قطر ان هرچه بیشتر باشد علاوه بر وزن زیاد بیمار به راحتی حرکت می کند. قفل چرخ عقب هو مهم است زیرا ایمنی بیمار را هنگام جابجایی تامین می کند و مانع سر خوردن بیمار هنگام بلند شدن او از تخت یا ویلچر می شود.

یکی دیگر از اجزای بالابر بیمار جک آن می باشد. دونوع جک داریم هیدرولیکی و جک های برقی. جک هیدرولیکی با مخزن یا بدون مخزن می باشند و جک های برقی با نیروی برق کار کرده و دو نوع دارد یکی با برق مستقیم و دیگری با باتری قابل شارژ کار می کند.موقع خرید باید به جک های لیفت بیمار توجه کرد زیرا همه می خواهند تا کیفیت و طول عمر محصولی که می خرند زیاد باشد.

بالابر بیمار دست دوم فروش

بعضی از مراکز فروش تجهیزات پزشکی انواع بالابر بیمار دست دوم را می فروشند زیرا این دستگاه قیمت بالایی دارد وبرای خرید نوی آن هزینه زیادی باید پرداخت و از طرفی یک وسیله ضروری برای کسانی است که دچار ناتوانی جسمی، چاقی مفرط، مشکلات جسمانی و حرکتی و مشکلات نخاعی هستند پس باید دسته دوم این محصول را در نظر گرفت تا با قیمت ارزان تر خریداری کرد.

بالابر بیمار دست دوم فروش

بالابر بیمار کارکرده

بعضی از افراد به دلیل نداشتن توان مالی قادر به خرید دستگاه بالابر بیمار نو را خریداری کنند به ناچار کارکرده و دست دوم آن را خریداری می کنند که باید حضوری باشد تا کارایی مناسب آن سنجیده و بررسی شود.

بالابر بیمار دیوار

کسانی که نیاز به بالابر بیمار دارند می توانند وارد سایت دیوار دیوار شده و در آنجا انواع بالابر بیمار با طراحی های مختلف ببینند و محصولی که مناسب شرایط و محیط مریض است را انتخاب کنند. بالابر های بیمار موجود شامل دستی، برقی، جلیقه بالابر بیمار، معلق، سقفی، پله رو، ایستاده و انواع دیگر آن می باشد.

بالابر بیمار دیجی کالا

در دیجی کالا برای ارائه خدمات به مشتریان انواع محصولات متنوع از جمله تجهیزات پزشکی که بالابر بیمار یکی از آنها است قرار داده شده تا رضایت مشتری را جلب کند و مشتری به راحتی بتواند کالای مورد نظر خود را پیدا کرده و خریداری کند.

ویدیو بالابر بیمار

در این ویدئو روش استفاده از انواع بالابر بیمار به تصویر کشیده شده و انواع آن را در طرح ها و مدل های مختلف و چگونگی استفاده آن در محیط های مختلف نشان می دهد تا مشتری با توجه به نوع معلولیت و ناتوانی بیمار آن را خریداری کند.

بالابر بیمار دیجی کالا

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما