فروشگاه عرضه انواع ویلچر تاشو سبک

ویلچرهای تاشو با هدف اشغال حداقل فضا و ایده‌آل بودن برای حمل و نقل طراحی شده‌اند و برای افراد اهل سفر گزینه مناسبی میباشند. خاصیت تاشو بودن و وزن نسبتا سبک آنها جمع آوری و حمل آنها را بسیار ساده میکند.

آشنایی با تکنولوژی های جدید ویلچر ها

zinger ویلچر زینگر مسافرتی برقی (11)

ویلچر مسافرتی تاشو در انواع برقی و دستی و با رنج قیمتی های متنوع و ساختارهای متفاوت توانسته بسیاری از نیازها و مشکلات را برآورده کند. این رفع نیاز به قدری است که بسیاری طرفدار آن شده اند و به دنبال یکی از انواع آن می گردند.

این ها ویلچر هایی هستند که سه نکته در آن لحاض شده و در حقیقت از اصلی ترین موارد هستند.

  1. قابلیت تا شوندگی بسیار بالا و سریع
  2. حجم کم در هر دو حالت باز و بسته
  3. وزن سبک

ساختار این ویلچر ها به نوعی طراحی شده که باید همه موارد فوق را داشته باشد و برای کسانی که نیاز به جابجایی زیاد با خودرو، هواپیما و یا قطار دارند بسیار مناسب می باشد.

با دوام ترین نوع ویلچر مسافرتی

ویلچر برقی مسافرتی مونوچیر 1 (5)...

ویلچر های مسافرتی به دو دسته کلی تقسیم می شوند.

  1. ویلچر مسافرتی معمولی (دستی)
  2. ویلچر مسافرتی برقی

همانطور که شما هم برداشت کرده اید ویلچر های معمولی در حقیقت برای حرکت از نیروی شخص بهره می برند البته نیروی شخص دوم زیرا چرخ های این ویلچر ها کوچک است و امکان رساندن دست خود شخص به چرخ ها برای حرکت امکان پذیر نمی باشد.
اما در ویلچر مسافرتی تاشو برقی این مسئله نیز حل شده است اما نکته ای که باید در آن در نظر گرفته شود وزن ویلچر است.
در ویلچر برقی مسافرتی باید موتورهای سبک همراه با باطری سبک نصب شود تا سه مورد مهم در طراحی ویلچر مسافرتی تاشو پا برجا بماند.

بهترین تولید کننده انواع ویلچر ایرانی

ویلچر مسافرتی آلومینیومی سبک

ویلچر مسافرتی ساده از تولیدات داخلی است که کیفیت خوبی دارد. این ویلچر ها بسیار سبک بوده و فضای بسیار کمی را اشغال می کنند تحمل وزن این ویلچر ها حدد ۸۰ کیلوگرم است. نشیمن، پشتی و زیر آرنجی این ویلچر ها اکثرا ساده هستند و برای استفاده های موقت کاربرد دارند البته استثنا هم هم به لحاظ راحتی هم به لحاظ تحمل وزن بالاتر نیز وجود دارد.

قیمت روز ویلچر تاشو سبک تایوانی

ویلچر برقی مسافرتی تاشو نمونه آمریکایی (1)

برای استعلام قیمت روز انواع ویلچر با ما در ارتباط باشید. به علت نوسانات بازار ارز قیمت ها در حال تغییر است. کافیست با ما تماس بگیرید مشاوران ما شما را در انتخاب بهترین و راحت ترین ویلچر راهنمایی میکنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما