فروش انواع ویلچر برقی ایرانی

فروش انواع ویلچر برقی ایرانی در مدل های مبله، تاشو و مسافرتی با ضمانت و خدمات پس از فروش و کیفیت های بسیار مطلوب و ارسال به سراسر ایران انجام می شود.

ویلچر ایرانی

انواع ویلچر برقی

ویلچرهای برقی دارای مدل های بسیار متنوعی هستن اما آنها را می توان به سه دسته کلی تقسیم بندی کرد:

  1. ویلچر برقی مبله
  2. ویلچر برقی تاشو
  3. ویلچر برقی مسافرتی

ویلچر برقی مبله بسیار پرقدرت، راحت، بزرگ و سنگین هستن و بیشتر برای استفاده در بیرون منزل و یا در منزل های بزرگ کاربرد دارند.
ویلچر برقی تاشو هم قابل استفاده در داخل منزل هستند و هم بیرون. وزنشان از مدل های مبله سبک تر است و قابلیت تا شدن دارند و می توان آن را داخل خودرو نیز حمل نمود اما کماکان وزنشان برای جابجایی سنگین است.
ویلچر برقی مسافرتی دارای ابعاد کوچکتر، وزن کمتر و قابلیت تاشوندگی بسیار بالاتریدارند و از آنها می توان در بیرون و داخل منزل استفاده نمود و در هر خودرویی جای داد.
در تمامی موارد فوق، تولید داخل نیز وجود دارد و می توان با افتخار گفت ویلچر برقی ایرانی جزء محصولات باکیفیت محسوب می شوند.

ویلچر برقی تاشو ایرانی بتا 25 (2) - پرس-min

ویلچر برقی ایرانی

ویلچر برقی ایرانی در تمامی مدل های مبله، تاشو، مسافرتی و حتی ویلچر ایستا نیز تولید می شوند.
از جمله شرکت های تولید کننده ویلچر، ویلچر برقی فراتک است که مدل های تاشو و مبله را ساخته است و کیفیت مطلوبی هم در محصولاتش وجود دارد.
همچنین ویلچر مونوچیر نیز به عنوان یک ویلچر برقی مسافرتی و کاملا سبک است که بسیار هم مورد توجه و استقبال قرار گرفته.
حتی ویلچر برقی هوشمند ایرانی هم که دو فاکتور ویلچر برقی ایستا و ویلچر برقی تخت شو هم در آن وجود دارد نیز در ایران طراحی و ساخته شده است.

ویلچر برقی تاشو بتا 25 (9)-min

ویلچر برقی فراتک

همانطور که در پاراگراف قبل اشاره کردیم ویلچر برقی فراتک نیز یکی از تولید کنندگان ایرانی به حساب می آید که از جمله محصولاتش می توان به ویلچر برقی بتا 25، ویلچر برقی گاما 45، ویلچر برقی فاتح 2، ویلچر برقی فاتح اکسترا، ویلچر برقی کاپیتان و … اشاره نمود.
در محصولات فراتک از موتورهای تایوانی بسیار باکیفیت استفاده شده است که علاوه بر آن ساختار و طراحی بدنه و تشک ها نیز بسیار مطلوب می باشد.
از رقبای ویلچر برقی فراتک، انواع ویلچر برقی چینی شامل، ویلچر برقی کایانگ و ویلچر برقی jts و ویلچر برقی کامفورت است.

ویلچر برقی فاتح

ویلچر برقی مونوچیر

در زمینه ویلچر برقی مسافرتی نیز چیزی کم نداریم و ویلچر برقی مونوچیر توانسته نیاز داخل را در ویلچر برقی سبک و تاشو کاملا برطرف نماید.
این ویلچر نیز بسیار پر قدرت بوده و ساختار و طراحی خوبی در آن به کار رفته است که این موضوع باعث شده در تست ها به خوبی خود را نشان دهد.
این ویلچر به راحتی می تواند وزن های تا 120 کیلو و حتی بیشتر را جابجا کند.
از رقبای ویلچر مونوچیر، ویلچر برقی اسمارت چیر و انواع ویلچر برقی چینی شامل ویلچر برقی مسافرتی دایانگ است و جدیدا ویلچر برقی یاماها ژاپن هم به آن اضافه شده است.

ویلچر برقی مسافرتی مونیوچر تاشو سبک-min (1)

قیمت ویلچر برقی ایرانی

سابقا ویلچر برقی ایرانی به عنوان ارزانترین ویلچر برقی موجود به شمار می رفت اما اکنون یکی از ارزانترین ها می باشد.
قیمت مدل های ایرانی در فروردین 99 از 13 میلیون 300 هزار تومان شروع و تا مدل های خاص و حرفه ای اش حدود 60 میلیون تومان می رسد که جای افتخار دارد.

قیمت ویلچر برقی ایرانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما