فروش انواع ویلچر حمامی

میخواهیم به انواع ویلچر حمامی بپردازیم همراه ما باشید.

ویلچر آلومینیومی مسافرتی مونو (1)-min

 آیا تا به حال از ویلچرهای حمامی چیزی شنیده‌اید؟ ویلچرهای حمامی ویلچرهای با ویژگیهای خوب و کاربردی که در اختیار      شما قرار میگیرند و برای راحتی بیشتر شما طراحی شدند تا بتوانید هم زمان چند استفاده متفاوت از ویلچر داشته باشید و    مسرور و راضی از کاراییهای آن باشید.
ویلچرهای حمامی برحسب کاربری، مدلهای متفاوتی دارند. این بستگی به انتخاب شما دارد که چه مدل ویلچر حمامی را میپسندید.

ویلچر حمامی 6چرخ کایانگ

ویلچر حمامی مانند ویلچرهای معمولی از  مدلهای تاشو و غیرتاشو گرفته تا چندکاره موجود می باشد که می توانید مدلهای تاشو را زمانی که از آن استفاده نمی کنید جمع کرده و در فضای کوچکی به شکل تا شده قرار دهید.

ویلچر حمامی چندکاره ی میرا آلمانی با چرخهای پیمی

ویلچر حمامی میرا آلمان (1)

ویلچرهای حمامی همانطور که از اسمش خوانده میشود ویلچری است مناسب حمام که در زیر نشیمنگاه ویلچر بین دو پا بخشی روی ویلچر طراحی شده که قابل جدا کردن از کفی نشیمن است. لگن ویلچر دارای کارایی راحت تر و مناسب تری از مدل ویلچر دستی معمولی  در حمام می باشد.

شما با جدا کردن بخش مورد نظر میتوانید به آسانی از ویلچر به عنوان توالت فرنگیه سیار و منحصر به خودتان استفاده کنید و سریع ویلچر را شستشو بدهید. ویلچرهای لگن دار لگنی به شکل دایره یا مستعطیلی دارند که بستگی به سلیقه ی شخصیتان میتوانید مدل دلخواه خودتان را تهیه کنید.

اما مفهوم چندکاره بودن ویلچرهای حمامی را میتوانیم اینطور برایتان بگویم:

تصور کنید ویلچری که روزانه از آن استفاده میکنید ترکیب شده با ویلچر حمامیتان و فقط با برداشتن لگن از زیر ویلچر جدید و گذاشتن درپوش کفی سر جای خودش شما ویلچر حمامیتان را دوباره تبدیل کردید به ویلچر دستی بیرون بر خودتان که در روزهای عادی از آن استفاده میکنید.

ویلچر حمامی برند آلمانی با قیمت مناسب

ویلچر حمامی میرا

قیمت انواع ویلچرهای حمامی با توجه به جنس و برند آن ها متفاوت می باشد. بستگی دارد شما ویلچر حمامی میرای آلمان بپسندید یا ویلچر حمامی منوچیر ایرانی با کیفیت هر دو از نظر کیفی خوب هستند ولی هم از نظر مارک هم از نظر کیفیتی و قیمتی و حتی ظاهر بسیار باهم متفاوت هستند.

ویلچر حمامی چرخ کوچک یا بزرگ بخریم؟

ویلچر حمامی میرا آلمان (9)

ویلچر حمامی چرخ کوچک ویژگیهای خاص خودش را دارد. اگر بخواهیم مدل چرخ کوچک و بزرگ را با هم مقایسه کنیم میتوانم تضمین دهم از نظر کیفیتی هر دو را میتوان با کیفیتی خوب خرید کرد، اما کدام برای شرایط ما مناسب است؟

ویلچر حمامی چرخ کوچک چه ویژگیهای دارد؟

ویلچر حمامی میرا آلمان (3)

چرخهای کوچک برای سرویس بهداشتیهایی با ابعاد کمتر از استاندارد یا سرویس بهداشتیهایی با درب کم عرض میتوانید این مدل را انتخاب کنید و این ویلچر در این شرایط برای شما نتیجه ای راضی کننده خواهد داشت چون هم از نظر ابعادی چه در حالت تاشده چه در حالت عبور از درب های کم عرض بسیار مناسب است و یک نمونه ی مناسب برای این شرایط ویلچر حمامی منوچیر میباشد.

* البته در خاطر داشته باشید که ویلچر حمل بیار منوچیر هم کاملاً شبیه ویلچر حمامی منوچیر طراحی شده و تفاوت این دو ویلچر را حتما از مشاوری که با او در ارتباط هستید بپرسید و یادتان باشد ویلچرهای چرخ کوچک حمامی چندکاره برای تردد در سالن پذیرایی منزلتان و حیاط خانه مناسب است ولی تایم طولانی در خارج از خانه کاربرد ندارند چون چرخها کوچک است و برای تردد در خیابانهای پر از جوبها و دست اندازهای کشورمان مناسب نیست.

ویلچر حمامی چرخ بزرگ چه ویژگیهایی دارد؟

ویلچر حمامی 6چرخ کایانگ

ویلچرهای حمامی چرخ بزرگ میشود همان ویلچر افسانه ای که هم در منزل هم در سرویس بهداشتی هم در کوچه و خیابان و برای رفت و آمد روزانه یا حتی سرکار رفتن روزانه هم مناسب شما هست. چرخهای بزرگ این ویلچرها گاهی پیمی هستند یعنی قابلیت درآوردن و جداکردن دارند و خودش چرخهای زاپاس یا اضافه ای در سایز کوچک دارند که برای حمام یا سرویس رفتن شما حتی اگر عرض در ورودی کم هم باشد عبور خواهید کرد.

ویلچر میرا حمامی 6 چرخ با چرخهای پیمی( جداشونده)

ویلچر حمامی میرا آلمان (9)

اما این ویلچرها مدلهایی مشابه ویلچر حمامی میرای آلمان هستند که هزینه ی بالاتری از مدلهای ایرانی باید برای خرید آن در نظر بگیرید. البته درست است که مدلهای 6چرخ حمامی خیلی زیبا و کاربردی هستند ولی دوست من اگر ویلچرهای چرخ بزرگ حمامی ایرانی هم خرید کنید ناراضی به حمام نخواهید رفت.

این موضوع که بعضی افراد توان خرید و هزینه ی ویلچرهای میرا را ندارند در این شرایط اقتصادی کشور منطقی است اما اینکه بعضی افراد ویلچر میرا حمامی ندارند پس میخواهند بدون داشتن ویلچر حمامی بمانند اشتباه است و شما میتوانید با هزینه ی متعادلتری یک ویلچر حمامی غیرمارک و مناسبتر تهیه کنید.

اگر در سرویس بهداشتی شما بزرگ است و محدودیت مالی برای خرید ویلچرتان ندارید هم میتوانید به هر سه مدل فکر کنید و مثل پادشاهان با انتخاب خودتان بهترین و نزدیک ترین این مدلها به سلیقه ی شخصیتان را خرید کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما