بالابر بیمار تاشو هیدرولیکی ریلی

از ابزار های مورد نیاز برای جابجایی بیماران و افرادی که قادر به حرکت نمی باشند، بالابر بیمار تاشو، هیدرولیکی و ریلی است که با استفاده از نیروی محرکه هیدرولیکی این امر میسر می شود. امکان جابجایی افراد معلول و ناتوان، بیماران نا علاج و حتی افرادی که آسیب جزیی یا جدی دیده اند با بالابر بیمار تاشو، هیدرولیکی و ریلی آسان شده است.بالابر بیمار تاشو هیدرولیکی ریلی

به منظور استفاده از این دستگاه ها، تنها کافیست تا شخص دیگری با کمک گرفتن از نیروی جک هیدرولیکی تعبیه شده روی دستگاه و چرخش آن، فرد را به مکانی دیگر منتقل نماید.

بالابر بیمار تاشو

یکی از محصولات پر کاربرد این مجموعه بالابر بیمار تاشو است که به نام لیفتراک یا Patient lifter   نیز معروف می باشد و برای جابجایی افراد معلول و سالمند بسیار پر کاربرد است. داشتن ویژگی های خاص بالابر بیمار تاشو موجب می شود تا در زمان جابجایی به آسانی بتوان قطعات آن را از هم تفکیک نمود و از بابت حمل فرد، کار را آسان نماید.

بالابر بیمار هیدرولیک

یکی از محصولات این مجموعه بالابر بیمار هیدرولیک است که به کمک یک جک دستی و بدون احتیاج به برق کار می کند. از طرفی این بالابر قابلیت انتقال بیمار تا وزن بالای 190 کیلوگرم را دارد و تا میزان ارتفاع 180 سانتی متری نیز بالا می رود.

ویژگی های بالابر بیمار هیدرولیک را در موارد ذیل شرح می دهیم:

 • تحمل نمودن وزن تا حدود 190 کیلوگرم
 • قابل استفاده در حمام، سرویس بهداشتی، بلند نمودن بیمار از سطح زمین
 • منتقل نمودن از تخت به ویلچر
 • تنظیم ارتفاع پایه ها توسط پدال های تعبیه شده
 • جمع شدن به صورت قطعات تفکیک شده جهت حمل آسان

بالابر ریلی بیمار

از دیگر محصولات این مرکز بالابر ریلی بیمار است که در این مدل از دستگاه، بالابر توسط ریل هایی که به سقف متصل است، جابجا می شود. مدل ریلی به صورت متحرک می باشد و به کمک چرخ های خاصی جابجا شده و ضمن اینکه استفاده از آن بدون دردسر می باشد.

لازم به ذکر است که موتور دستگاه ریلی مختص لیفتراک بیمار است که توسط شرکت باید استعلام گیری شود. همچنین بالابر ریلی بیمار باید نشانگر شارژ را دارا باشد تا بیمار بتواند حین جابجایی با مشکلی مواجه نشود.

بالابر ریلی بیمار

بالابر بیمار طبقاتی

از محصولات ویژه جهت جابجایی افراد سالمند و بیمار در ساختمان و منازل، بالابر بیمار طبقاتی است که با توجه به ظرفیت خود امکان انتقال این افراد را میسر ساخته است. یکی از مزیت های بالابر بیمار طبقاتی نصب آسان آن می باشد و بسیار ایمن و برق مورد نیاز آن نیز تک فاز است.

بالابر بیمار طوسی

یکی از تجهیزات پزشکی که جهت جابجایی بیماران و معلولان حرکتی استفاده می شود، بالابر بیمار طوسی است. این نوع بالابر با داشتن مرغوبیت لازم و همچنین قیمت مقرون به صرفه ای مورد استقبال فراوانی قرار گرفته است.

چنانچه شما در صدد هستید تا این بالابر مرغوب و خوش رنگ و درجه یک را با برند منحصر به فردی تهیه نمایید به وب سایت مجموعه ما مراجعه نمایید.

بالابر بیمار ماشین

یکی دیگر از محصولاتی که شرایط جابجایی بیماران به درون وسایل نقلیه را فراهم می آورد، بالابر بیمار ماشین است که شرایط مناسبی را ایجاد نموده تا افراد بیهوش نیز به آسانی و بدون احتیاج به کمک فردی جابجا و به وسایل نقلیه منتقل شوند.

این دستگاه های بالابر بر اساس تکنولوژی های بروزی طراحی می شوند و خصوصیات بارزی از قبیل: ذخیره نمودن انرژی، خاموش شدن خودکار و آماده به فعالیت را دارا هستند. ضمن اینکه باتری هایی که در این نوع بالابر استفاده می شوند قابلیت شارژ ثانویه را نیز دارند.

بالابر بیمار معلول

مدل دیگری از تجهیزات پزشکی که به بالابر بیمار معلول مشهور است جهت انتقال بیماران ناتوان و دچار معلولیت استفاده می شود. بالابر بیمار معلول دارای جک هایی است که به کمک آن می توان بیماران با وزن های سنگین را به آسانی جابجا نمود.

ضمن اینکه هنگام استفاده از این محصول هیچگونه فشار و آسیبی به بیماران وارد نمی آید و تنها به وسیله یک کلید شخص معلول تا ارتفاع مد نظر منتقل می شود.

بالابر بیمار معلول

جرثقیل بالابر بیمار

از مزایای استفاده از جرثقیل بالابر بیمار موارد ذیل است:

 • قابلیت تا شوندگی به منظور منتقل نمودن بیمار به محیط دیگر
 • محصولی مناسب برای انتقال بیماران به تخت، ماشین، ویلچر و زمین
 • منتقل نمودن در وضعیت های مختلف
 • دارا بودن جلیقه برای استفاده در سرویس بهداشتی و حمام
 • قابلیت تنظیم ارتفاع تا میزان 170 سانتی متر
 • قابلیت شارژ نمودن
 • دارا بودن رنگ مخصوص الکترواستاتیک

 

از محصولاتی که موجب شده است تا افراد کم توان و نا توان بسیاری این محصول را برای خود داشته باشند، بالابر تخت بیمار می باشد که به آن لیفت نیز می گویند. این دستگاه با قابلیت تنظیم ارتفاع می تواند تخت بیمار را به بالا و پایین حرکت دهد.

بالابر تخت بیمار

از مشخصات بارز بالابر تخت بیمار موارد ذیل است:

 • دارا بودن جک بسیار قوی
 • قابلیت تحمل وزن بالای 110 کیلوگرم
 • به همراه داشتن شارژ و باتری
 • قابلیت تنظیم ارتفاع تا میزان 120 سانتی متر

بالابر بیمار مخصوص استخر

یکی دیگر از تجهیزات پزشکی که مورد استفاده افراد معلول است، بالابر بیمار مخصوص استخر می باشد که به واسطه آن می توان افراد معلول و جانباز را به درون استخر انتقال داد. این بالابر ها در حاشیه استخر نصب می شوند و به واسطه آن می توان به درمان های فیزیوتراپی و آب درمانی و هیدرو تراپی بیماران کمک شایانی نمود.

از ویژگی های بالابر بیمار مخصوص استخر موارد ذیل است:

 1. قابلیت تحمل وزن تا 185 کیلوگرم
 2. جابجایی تا ارتفاع 180 سانتی متری
 3. دارای جک بسیار قوی
 4. همراه داشتن شارژر بر روی دستگاه
 5. قابلیت بلند نمودن بیمار از روی ویلچرها
بالابر بیمار مخصوص استخر

مرکز خرید بالابر بیمار تاشو هیدرولیکی ریلی، اقدام به ارائه محصولاتی با کیفیت و مقرون به صرفه نموده است که در این راستا خریداران محترم قادر هستند با مراجعه به این مراکز نسبت به انتخاب و ثبت سفارش انواع محصولات، بهترین تصمیم را اتخاذ نمایند. مرکز خرید بالابر بیمار تاشو هیدرولیکی ریلی جهت در اختیار قرار دادن محصولات خود به مصرف کنندگان، تخفیفات ویژه ای را نیز در نظر گرفته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما