فروش اینترنتی ویلچر تاشو

ویلچر تاشو به دلیل داشتن قابلبت تاشوندگی حمل و نقل راحتی دارد و بسیار جمع وجور است. این ویلچرها در دو مدل برقی و دستی توسط برندهای مختلف داخلی و خارجی تولید و عرضه می گردد.

ارزانترین ویلچر برقی - استار (4)-minویلچر اطفال - 3

انواع ویلچر تاشو

ویلچر تاشو به گونه ای طراحی شده که به راحتی تا می شوند و حتی در برخی از مدل های دستی چرخ های آن جدا شده می شود.
این ویلچرها در برابر ویلچرهای قدیمی فولادی و یا مبله بسیار جمع و جور بوده و حجم کمی را اشغال می نمایند و همچنین حمل و نقل این ویلچرها راحت تر بوده و به طور کلی در دو مدل برقی و دستی موجود است.
در زیر تصویر ویلچر مسافرتی غیر برقی سبک را مشاهده می نمایید.

ویلچر آلومینیومی مسافرتی مونو (3)-min ویلچر آلومینیومی مسافرتی مونو (1)-min ویلچر آلومینیومی مسافرتی مونو (2)-min ویلچر آلومینیومی مسافرتی مونو (4)-min

ویلچر دستی تاشو

این ویلچرها عموما از جنس آلومینیوم بوده و نیروی حرکتی توسط کاربر تامین می شود.
از مزیت های این ویلچر می توان، وزن مناسب و حمل و نقل راحت تر و قیمت مناسب تر را نام برد، از این رو برای کسانی که تایم بیشتری را در تردد و جا به جایی هستند بسیار مناسب است.
از بهترین مدل های آن ویلچر تاشو آلومینیومی است که وزنی به مراتب سبک تر دارد.
در زیر فیلم یک نمونه ویلچر آلومینیومی تاشو با چرخ های پیمی را به نمایش گذاشته ایم.

ویلچر برقی تاشو

ویلچر مسافرتی برقی مونوچیر (1) min...

در ساخت ویلچر برقی تاشو نیز از ساختار تا شوندگی با شاسی ضربدری استفاده شده است اما در مدل هایی که بیشتر تا می شوند و فضای کمتری را اشغال می کنن و همچنین سبک تر هم هستند (ویلچر برقی مسافرتی) از باطرهای لیتیوم و موتورهای برقی سبک وزن در عین حال با توان بالا استفاده شده که همین امر موجب گران تر شدن آن گردیده است.
استفاده از موتورهای سبک و خاص و همچنین باطری های بادوام لیتیوم در ویلچر برقی تاشو منجر به مزایا و محاسنی گردیده که عبارتند از:

  • عمر مفید طولانی تر
  • قدرت و توان بالا
  • سبک وزن
  • میزان شارژ دهی یکنواخت و زیاد

ویلچر تاشو سبک

ویلچر برقی مسافرتی دایانگ سبک تاشو 01105LA (15)

ویلچر تاشو سبک نوعی از ویلچرهای تاشونده است که به ویلچر مسافرتی نیز شهرت دارند در ساختار بدنه این ویلچرها از آلیاژهای سبک آلومینیوم یا کربن استفاده شده است.
ویلچر کربنی نوعی دیگر از ویلچرهای سبک است که بخاطر وزن خیلی کمی که دارند به ویلچر فوق سبک شهرت دارند این ویلچر ها وزنی حدود 7 الی 8 کیلوگرم دارند.
ازجمله ویلچر برقی مسافرتی میتوان موارد ذیل را نام برد:

  • ویلچر pw-999ul
  • ویلچر برقی مسافرتی اسمارت چیر (آمریکایی)
  • ویلچر مونوچیر
  • ویلچر برقی مسافرتی دایانگ

ارزانترین ویلچر تاشو برقی

ویلچر برقی یاماها جدید (1)-min

ویلچر تاشو برقی با توجه به نوع برند و ساخت داخل و خارج بودن می تواند قیمت متفاوتی داشته باشد که از بهترین مدل های ویلچر برقی عموما ساخت آمریکا و اروپا هستند.
امروزه ویلچرهای متفاوتی اعم از تاشو سبک نیز در خود ایران تولید می گردد که قیمت مناسبی دارد و هم کاربردی و با کیفیت است.
ارزانترین ویلچر برقی وارداتی را میتوان مدل‌های چینی معرفی کرد که نسبت به سایر مدل‌ها از قیمت مناسب تری برخوردارند اما اکنون ویلچر برقی یاماها ژاپن نیز وارد این بازی شده است.
از جمله ویلچرهای تاشو ایرانی میتوان به ویلچر برقی بتا 25 ویلچر برقی گاما 45 از شرک فراتک در مدلهای برقی و ویلچر همیار مکانیک کوشا در مدلهای دستی اشاره کرد.

فروش اینترنتی ویلچر

خرید و فروش اینترنتی

چنانچه قصد خرید مطمئن و مقرون به صرفه دارید و می خواهید از خرید خود راضی باشید و در بین انواع ویلچر تاشو (برقی و دستی) با مشاوره و راهنمایی گزینه بهتر را دریافت نمایید، از فروش اینترنتی شرکت برسو استفاده کنید.
برای این منظور لازم است تا با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما