مرکز توزیع ویلچر پله رو دستی ایرانی

آیا میدانید ویلچر پله رو دستی کدام است؟ آیا میدانید ویلچر پله رو دستی چه کاربردی دارد؟ آیا میدانید قیمت ویلچر پله رو دستی در ایران چند است؟

نحوه عملکرد ویلچر های پله رو

ویلچر پله رو دستی (48)..

ویلچر های پله رو یا پله نورد یکی از انواع ویلچر است که قالبلیت بالا رفتن از هر تعداد پله را دارند، این ویلچر با کمک تسمه یا شنی بالا رفتن از پله را مقدور ساخته است.

نحوه عملکرد ویلچر های پله رو را در فیلم زیر مشاهده میکنید.

نکاتی در مورد استفاده از ویلچر پله رو

ویلچر پله رو دستی (28)

ویلچرهای پله رو مناسب افرادی است که در آپارتمان ها یا منازلی سکونت دارند که پله های زیادی دارد که آسانسور ندارد یا آسانسور کوچک است و فضای کافی برای ویلچر را ندارد.

این ویلچر ها همانطور که اشاره کردیم قابلیت بالا رفتن از پله را دارند. ویلچر های پله رو انواع مختلفی دارد  برترین و بهترین ویلچر پله رو دنیا محصول کشور سوئیس است برند Scewo این ویلچر کاملا هوشمند بوده و علاوه بر بالا رفتن ار پله یک ویلچر برقی با تمام امکانات است و قیمت خیلی بالایی دارد.

ویلچرهای پله رو جک دار برقی یکی دیگه از نمونه های ویلچر پله رو است که شرکت های ایرانی هم آن را تولید کرده اند از جمله ویلچر پله رو جک دار اتکا که جایگاه خوبی در بازار پیدا کرده است.

ویلچر پله رو دستی هم یک نمونه دیگر از ویلچرهای پله رو است که بسیار ساده است و قیمت مناسبی دارد ولی برای بالا رفتن از پله به کمک دو نفر نیاز است.

نماینده فروش مستقیم انواع ویلچر دستی

ویلچر پله رو دستی (4)..

مجموعه برسو توزیع کننده انواع ویلچر دستی و برقی در اکثر شهرهای بزرگ ایران نمایندگی فروش ویلچر را دارد.

این مجموعه با به حداقل رساندن واسطه ها کالای مورد نظر را مستقیم به دست مصرف کنندگان عزیز میرساند که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه ها میشود.

اگر قصد خرید ویلچر را دارید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. مشاوران ما پاسخگوی نیازهای شما هستند.

قیمت بهترین ویلچر پله رو دستی ایرانی

ویلچر پله رو دستی (1)-min

برای اطلاع از قیمت پله رو دستی یا انواع ویلچر با مجموعه برسو در ارتباط باشید. به علت نوسانات بازار و تحریم ها قیمت ها متغیر است برای استعلام قیمت نهایی ویلچر پله رو دستی با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

مشاوران ما با گرفتن اطلاعات شخص مصرف کننده بهترین و مناسب ترین انتخاب را برای شما در نظر میگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما